به گزارش خبرنگار ما،بدون شک تجلیل از روز جهانی قدس، پیامدها و آثارمثبت و ارزشمندی برای جهان اسلام، کشور های منطقه و مستضعفین عالم خواهد داشت که یکی از آن پیامد ها انسجام کشور های اسلامی می باشد. این مطلب توسط مهندس یعقوب بدر نژاد در جلسه ستاد برگزاری روز جهانی قدس عنوان گردید.

وی افزود: در شرایط کنونی انسجام در جهان اسلام یک ضرورت انکار ناپذیر است و در این میان بحث فلسطین و آزادی قدس از جمله نقاط مشترک است که دفاع از قدس و گرامی داشت از روز جهانی قدس می تواند تمامی کشورهای اسلامی را بر روی خط واحد وحدت و انسجام قرار بدهد.
شهردار بناب مرندگفت: بدون شک قدس، حمایت و گرامیداشت روز جهانی قدس، عبارت از حمایت جهان اسلام از بیت المقدس، قبله اول مسلمانان است، اما جوانب دیگر آن حمایت از مستضعفین عالم ومقابله با مستکبران است.

بدرنژاد در ادامه گفت:باید این رژیم جعلی متوجه شود که مردم ایران و همه مسلمانان جهان بیدار هستند و در مقابل جنایت های آنها کوتاه نمی آیند.

وی با بیان اینکه باید همه مسلمانان در سرتاسر جهان از مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین حمایت کنند، گفت: روز قدس یادگار رهبر کبیر انقلاب اسلامی است که باید همیشه زنده بماند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *